O nás

Vítejte na stránkách Květinářství Rozárka, kde vaše květinová představivost ožívá. Srdcem našeho podnikání je přinášet radost a kouzlo květin do vašeho života a vašich domovů. Sídlíme v malebném městě Šternberk, kde se již několik let věnujeme doručování, aranžování a prodeji květin.

Květinářství Rozárka vzešlo z vášně pro květiny a z touhy sdílet tu krásu s ostatními. Díky našemu odhodlání, kvalitě služeb a důvěře našich zákazníků jsme se během let rozrostli. Dnes jsme hrdí na to, že můžeme sloužit komunitě Šternberku a okolí, nabízet širokou škálu květin a poskytovat osobní dotek při každé objednávce. Nabízíme, doručování květin ve Šternberku a okolí. Aranžování a dekorace květin na svatbu, oslavu nebo jen tak pro radost, naši floristé vám vytvoří nádherné aranže, které vás nadchnou.

Naší misí je přinášet radost do každého dne prostřednictvím krásy květin. Věříme, že květiny mají schopnost vykouzlit úsměv, přinést pohodu a obohatit naše životy. Proto je pro nás každá květina, každý pugét a každý zákazník jedinečný.

Děkujeme, že nám dáváte příležitost dělat to, co milujeme.

Těšíme se na vaši návštěvu v Květinářství Rozárka

o nás.jpg
© 2017 Květiny Rozárka | Rozvoz květin Šternberk. Powered by LaFlora.com.